Od wirtualnej idei do
realnych sukcesów.

Tworzymy z pasją.


 

MARKA

QuitSnap to produkt, który tworzyliśmy z myślą o naszych potrzebach.

W 2014 roku grupa pasjonatów stworzyłam narzędzia do skutecznego merketingu wewnątrz stron internetowych. Pierwsze działania związane z onsite marketingiem wykonywaliśmy dla spółki matki – Displate.com – dziś jednego z największych e-commerce na świecie. Z biegiem czasu okazało się, że technologia jest tak skuteczna, że zainteresowało się nią wieru partnerów biznesowych. Tak powstał Quitsnap. Obecnie jesteśmy jednym z liderów innowacyjności w branży e-commerce na świecie. Stworzyliśmy narzędzie do zwiększania konwersji sprzedaży online, zbierania informacji zwrotnych od klientów i skutecznego budowania ruchu na stronie.

Dziś jesteśmy grupą doświadczonych programistów,marketingowców, konsultantów, kreatywnych grafików, analityków, testerów… 
jednym słowem QuitSnap!

Konwersja

Średni wzrost konwersji z ruchu na stronie w pierwszych 3 miesiącach działania wynosi 18%

Partnerzy

Obsługujemy klientów zarówno z Polski i zagranicy (Europa,obie Ameryki). Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie.

Aktywność

Miesięcznie generujemy ponad 70 milionów interakcji z klientami.

Nasze działania obejmują marketing automation, płatności w widgetach, sieć reklamową, analitykę ruchu online, customer journey, budowanie baz danych.

W 2016 powstał oddział partnerski w Hiszpanii quitsnap.es, który odpowiada za obsługę klientów w Ameryce Południowej oraz części Europy Zachodniej. W 2019 roku dołączyli do nas partnerzy ze szwajcarskiej agencji KlaroWEB, tworząć partnerski
brand – Klarosnap.ch

Obsłużyliśmy ponad 2000 stron internetowych
z różnych branż i krajów. Technologia Quitsnap nie zna granic ani barier językowych.

Quitsnap sp. z o o

ul. Al. Jerozolimskie 123A / 02-017 Warszawa / Polska
tel. (+48 664-905-436)


KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 664 905 436

ul. Al. Jerozolimskie 123A,
02-017 Warszawa
woj. Mazowieckie