#Nasz Team

Za każdą technologia stoją ludzie i to oni są najważniejsi.

 

 

 

TEAM

Ludzie którzy tworzą Quitsnap

Mateusz Katolicki

Managing Director
W Quitsnap odpowiada za wszystko, choć woli za te dobre rzeczy. Bierze udział w kreowaniu całościowych działań spółki, zarówno tych sprzedażowych,rozwojowych jak i marketingowych .Nie ma chwili by nie obmyślał kolejnego planu zdobycia świata, niczym Pinky i Mózg w jednym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z nowymi technologiami, a świat online prawie nie ma przed nim tajemnic. Quitsnap to dla niego dużo więcej niż marka, to idea, która konsekwentnie realizuje.Prywatnie niczyj mąż i niczyj ojciec. Pochłonięty książkami, kosmosem, odwiedzaniem nowych miejsc i odkrywaniem ich historii.

Ewald Grigorovic

Lead Developer
Ewald to programista, jakiego życzymy każdemu w branży IT i nie tylko. Znany z swojego powiedzenia "się zrobi." Faktycznie się robi, i to jak. Człowiek o olbrzymiej wiedzy i ponadprzeciętnej kreatywności. Ma również bardzo nietypową dla deva cechę, świetnie potrafi odnaleźć się w marketingowych aspektach branży online. Kiedy nie koduje, ściąga się na motocyklach lub ogląda tych, którzy się ścigają. Na ulicy ogląda się za fajnymi samochodami.

Bartek Maniecki

Head of Product
Bartek to człowiek, który w Quitsnap sprawnie łączy serce z rozumem - technologię z potrzebami rynku i klientów. Jego umiejętności i doświadczenia są nieocenione przy wdrażaniu nowych produktów, kreowaniu rozwiązań dla partnerów ii ulepszeniu istniejących w Quitsnap narzędzi. Koordynuje współpracę z partnerskim oddziałem w Hiszpanii.  Kiedy już to wszystko zrobi, wsiada na swój motocykl i mknie przed siebie , oczywiście z przepisową prędkością. Potem opisuje to na swoim blogu motoryzacyjnym.

Jacek Serwin

Business Development Manager
Jacek to człowiek z dużym doświadczeniem w sektorze online. Jego olbrzymia wiedza i wyczucie rynków technologicznych pomaga dopasowaniu technologii do branży i konkretnych partnerów. W Quitsnap odpowiada za relacje biznesowe, rozwój produktów i portfolio klientów. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie najbliższych, pasjonuje się wszystkim co można robić w ogrodzie. Najlepiej jeśli można to później smacznie przyrządzić w kuchni. Uwielbia spacery ze swoim ukochanym psem.

Dominik Grabowski

Project Manager
Dominik to człowiek wielu specjalności. W Quitsnap prowadzi projekty rozwojowe i wdrożeniowe. Jest managerem, który świetnie odnajduje się zarówno w zarządzaniu relacjami partnerskimi jak i tworzeniem nowych produktów i technologii. Jego wielką zaletą jest łączenie wiedzy managerskiej z programistyczną. Zawsze maksymalnie zaangażowany i z optymistycznym spojrzeniem na sytuację. Po pracy zagorzały fan sportu, tropiciel nowych technologii. Chętnie zagłębia się zarówno w zagadnienia ekonomiczne jak i historyczne.

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 664 905 436

ul. Al. Jerozolimskie 123A,
02-017 Warszawa
woj. Mazowieckie