O projekcie QuitsnapKim jesteśmy?


QuitSnap to produkt,który tworzyliśmy z myślą o naszych potrzebach. Z biegiem czasu okazało się, że może on pomóc wielu firmom działającym w internecie. Dziś jesteśmy jednym z liderów innowacyjności w branży e-commerce.Stworzyliśmy narzędzie do zwiększania konwersji sprzedaży online i zbierania informacji zwrotnych od klientów. Robimy to śledząc ścieżkę użytkownika i kierując potencjalnego klienta na określone segmenty Twoich usług – dzięki nam kupujący pozostają na stronie, wracają na nią i co najważniejsze, dokonują zakupu. Dzięki QuitSnap będziesz wiedział jak oceniają Cię Twoi klienci, zyskasz także informacje co zmienić w swojej witrynie, by była jeszcze skuteczniejsza.

Jak działamy?


Stworzyliśmy skuteczny sposób dostarczania naszych usług po konkurencyjnych cenach.

Audytujemy, analizujemy, proponujemy, monitorujemy i ulepszamy w oparciu o wewnętrzne testy A / B.

To właśnie to co wyróżni Twój produkt i platformę sprzedaży.

Cenimy Twój czas. Zamiast dostarczać narzędzie do majsterkowania, zapewniamy konkretną usługę, więc nie musisz tego robić. Inicjatywa jest po naszej stronie.

Nasza aplikacja


Nasza aplikacja jest gotowa do skalowania i łatwa w integracji z DOWOLNĄ stroną, sklepem, aplikacją zewnętrzną lub interfejsem API.

  • Platformy e commerce
  • Wszystkie dostępne systemy sprzedaży online
  • Systemy mailingowe

Więc jeśli masz własną platformę e-commerce -jest to najlepsze rozwiązanie. Nasz QuitSnap jest przygotowany do integracji i łączenia się z Twoją firmą.

Pytania? Skontaktuj się z nami!


Quit Snap w liczbach

Snaps generated

50 557 319


wygenerowane snapy

Snaps generated

432


obsługiwane witryny

Snaps generated

769 637


wygenerowane leady